Sukcesy w Małopolskich Konkursach Przedmiotowych

05 czerwca 2012

Ogromny pech prześladował naszych tegorocznych finalistów konkursów przedmiotowych. W wojewódzkich zmaganiach dosłownie o włos od sukcesu w konkursie biologicznym byli Piotrek Foszcz oraz Olek Kipiela. Wynik na poziomie 93% możliwych do uzyskania punktów okazał się jednak niewystarczający. Obydwu zabrakło jednego „oczka” (!!!) by uzyskać tytuł laureata. Piotrek reprezentował jeszcze szkołę w finale konkursu chemicznego. W konkursie języka niemieckiegoKamila Schenk „przeszła” etap pisemny i zakwalifikowała się do części ustnej, zajmując ostatecznie miejsce w drugiej dziesiątce. Całej „wielkiej trójce” serdecznie gratulujemy występu, będąc jednocześnie pod wrażeniem wysiłku włożonego w osiągnięcie niewątpliwych sukcesów. Dziękujemy również nauczycielom przygotowującym do startu w konkursach Kamilę, Piotrka i Olka, a więc pani Zuzannie Prażuch, Joannie Wójcik i Izabeli Samborskiej.

Archiwum, gimnazjum