Szkolny Mam Talent

23 maja 2016

Dnia 23.05.2016r. w naszej szkole odbył się " Szkolny Mam talent". Chętni uczniowie z klas I - VI zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne, recytatorskie bądź inne przed całą społecznością szkolną. Występy oceniała szanowna Komisja w składzie której zasiedli: Joanna Stępień, Anita Kościelniak. Nad całością czuwała pani Ewelina Miś - opiekun Samorządu Uczniowskiego w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2 w Tarnowie. Akcja mogła się odbyć dzięki wytrwałości, sumienności i zaangażowaniu Przewodniczącej SU Marii Niedbała. To właśnie ona przy wsparciu dziewczynek z klasy V i VI zgromadziła fundusze na nagrody oraz przygotowała całą uroczystość.  Bardzo dziękuję również za pomoc podczas organizacji Mikołajowi Janasowi. W kategorii klas I - II: Ivo Brotaj kl.II : I miejsce;  Daniel Brighton kl. II: II miejsce; Julia Wojtaszek kl. I: III miejsce W kategorii klas III-VI: Duet Sara Sandhaim i Alex Brighton kl. IV: I miejsce;   Wiktoria Mrozik kl. IV: II miejsce; Zespół taneczny z klasy III - III miejsce. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom za odwagę!