Top dziewczyna na Dzień Kobiet

08 marca 2017
Dzień Kobiet w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2 nie mógł przejść bez echa. Samorząd Szkolny postanowił umilić ten dzień  wszystkim paniom, organizując konkurs na Top Dziewczynę. Do zmagań zgłosiło się 10 uczestniczek z klas I - VI. Wśród konkurencji była prezentacja strojów wieczorowych, sportowych i szkolnych we własnych stylizacjach. Nie mogło zabraknąć również akcentów typowych dla Dnia Kobiet, czyli kwiatów,  stąd pomysł  biegu uczestniczek z tulipanem. Na koniec nasze wspaniałe dziewczyny wykazały się kreatywnością, projektując suknie z jednego kawałka materiału. Szanowne jury,  w skład którego wchodzili: Pan Wojciech Walecki, ks. Robert Pichnik, Pani Paulina Zielińska oraz przedstawicielki SU Agata Wójtowicz i Julia Kołodziej, ogłosiło,  że w kategorii klas I- III Top Dziewczyną została Łucja Brotaj z klasy I.

W kategorii klas IV - VI Top Dziewczyną została Aleksanda Laskowicz z klasy IV, wyróżnienie przypadło Aleksandrze Kawuli (klasa III).

Jednak nie najważniejsza była wygrana, by dla wszystkich liczyła się dobra zabawa i mile spędzony Dzień Kobiet.

Duże brawa należą się prężnie działającym przedstawicielkom Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 2: Agacie Wójtowicz, Juli Kołodziej oraz Annie Abrahamik.  Dziękujemy  również Szanownemu Jury, które wnikliwie oceniało.