Trzy finały w Małopolskich Konkursach Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych

06 lutego 2015

Z radością pragniemy poinformować, że troje uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do finałów wojewódzkich konkursów przedmiotowych, organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty. W Małopolskim Konkursie Humanistycznym finalistami zostali szóstoklasiści: Aleksandra Sęk oraz Jakub Szczepański, natomiast w finale Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego wystąpi Aleksandra Burnagiel - również uczennica klasy szóstej. Całej trójce serdecznie gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim. Jednocześnie dziękujemy za wkład włożony w przygotowanie uczniów paniom: Beacie Rojek (konkurs humanistyczny) i Beacie Wiśniewskiej (konkurs języka angielskiego).