Trzy finały wojewódzkie w Małopolskich Konkursach Przedmiotowych

07 lutego 2017
Z przyjemnością informujemy, że podobnie jak w ubiegłych latach, nasi uczniowie zakwalifikowali się do finałów wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Tym razem sukces taki stał się udziałem trójki uczniów uczęszczających do klasy trzeciej. Do finału konkursu chemicznego dostał się  Kajetan Legawiec, finalistką konkursu biologicznego została Kornelia Kudelska, zaś w konkursie języka angielskiego wystąpi (po raz trzeci) Dawid Żurowski. Całej trójce serdecznie gratulujemy życząc udanego występu na szczeblu wojewódzkim. Przy okazji słowa podziękowania składamy nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursów. Są to panie: Agnieszka Foszcz (język angielski), Renata Kozioł (biologia) oraz Zuzanna Prażuch (chemia).
Archiwum, Archiwum, gimnazjum