Wakacyjna wyprawa do Londynu

23 lipca 2014
Celem naszego szkolnego wyjazdu była stolica Zjednoczonego Królestwa – Londyn. Różnorodność tego miasta sprawiła, że każdy odnalazł tu coś dla siebie. Ci z nas, którzy świetnie czują się na zatłoczonych ulicach, pełnych sklepowych witryn wyszaleli się na Oxford i Regent Street. Miłośnicy historii i koneserzy sztuki odkryli Westminster Abby  i Tate Modern. Z kolei fani mrocznych tajemnic oraz niewyjaśnionych zbrodni poznali Londyn od tej strony w London Dungeon. Zakręceni sportem nie mogli wyjść ze stadionu Chelsea – Stamford Bridge, a nasi koleżanki i koledzy, którzy kochają przyrodę z z przykrością opuszczali Kew Gardens i Natural History Museum. Niezależnie od zainteresowań każdy podziwiał zachwycającą panoramę z London Eye, podglądnął królewskie życie przy bramach Buckingham Palace, czy posmakował funkcjonowania  w brytyjskiej metropolii podróżując codziennie metrem. To zaledwie część atrakcji i miejsc, które oferuje to kolorowe i nowoczesne miasto. Jakie jeszcze odkryliśmy? Przekonajcie się sami, oglądając galerię zdjęć!